Iščemo: FeelRooty promotor/ka (m/ž)

Smo podjetje FeelRooty, inovativno podjetje na področju prehranskih dopolnil. Naša misija je širiti zavedanje o pomenu adaptogenov in medicinskih gob ter zagotavljati naravne izdelke za izboljšanje produktivnosti in počutja. Iščemo promotorja/promotorko za občasno degustacijo in promocijo našega izdelka MagicRooty.

Kaj boš počel/a?

 • Samostojno ali v ekipi predstavljal/a MagicRooty-ja na dogodkih, sejmih in po trgovinah
 • Pripravljal/a izdelek za degustacijo
 • Gradil/a zavedanje blagovne znamke in vzpostavljal/a stik z našimi strankami

Iščemo osebo, ki:

 • ima vsaj 1 leto izkušenj s promocijami in degustacijami podobnih izdelkov,
 • vsaj nekoliko pozna nišo prehranskih dopolnil,
 • jo navdušuje zdrav življenjski slog,
 • se je pripravljena naučiti več o izdelku in sestavinah,
 • je pripravljena delati tudi med vikendi na različnih lokacijah po Sloveniji,
 • ima izpit za avto in svoj prevoz.

Kaj nudimo?

 • Delo v mladem, zagnanem in hitro rastočem podjetju
 • Možnost dolgoročnega sodelovanja in rasti znotraj podjetja
 • Stimulativno plačilo
 • Sodelovanje možno preko študentske napotnice ali preko s.p.-ja

Delo poteka na dogodkih, sejmih in po trgovinah, kjer prodajamo MagicRooty-ja, nekaj krat na mesec. Načeloma promocije izvajaš v regiji, iz katere prihajaš (z izjemami) – več promotorjev/promotork si želimo predvsem za Štajersko regijo.

Kako se prijaviš?

Če se vidiš v opisu in si želiš postati del naše ekipe in z nami širiti navdušenje o naravnih darovih zelišč in medicinskih gob za dobro počutje in zdravje, nam pošlji svoj kratek življenjepis in motivacijsko pismo, v katerem nam poveš, zakaj si želiš dela v naši ekipi, na e-naslov: spela@feelrooty.com.

Naslednja objava

Dodaj komentar

To spletno mesto ščiti reCAPTCHA, pri čemer veljajo Googlov pravilnik o zasebnosti in pogoji uporabe.